Eduarti nuk ndalet, surprizon Arbanën

Eduarti dhe Arbana Osmani janë çifti më i ri i showbizit shqiptar të cilën kanë zgjedhur të mos e konfirmojnë në mënyrë të drejtpërdrejt por nuk eshte dhe aq e veshtire sa per te mos e kuptuar.

Eduarti është më mist reci në këtë drejtim pasi është ai që e nga-cmon më së shumti Arbanën publikisht dhe kjo e fundit ruan më shumë qetësinë, shkruan meganews.al.

Rasti i fundit është komenti i regjisorit në Instagramin e moderatores e cila ka pozuar “krah” kullës Eiffel në Paris.

“Ja një rast kur kulla Eiffel është inferiore”, shkruan regjisori duke mos fshehur dashurinë e madhe për Arbanën.

Kjo e fundit ka preferuar ti kthej vetëm një emoji me gjuhë jashtë në formën e shakasë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *