Stefi marton vajzën, dalin pamjet nga dasma

Stefi Prifti marton sot vajzën e tij të madhe, Marian.

Vetëm pak momente më parë, xhaxhai i saj Endri ka publikuar në Facebook pamje nga dasma e mbesës.

Siç mund ta shihni dhe në video, Maria mban veshur një fustan përrallor nuserie.

Ju kujtojmë se pak ditë më parë, bashkë me ftesën e dasmës, Stefi postoi një foto të Marias me djalin Gëzim, i cili ashtu siç edhe ka emrin, sipas komentuesve solli gëzim në familjen Prifti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *