Aktorja e serialit “Nusja nga Stambolli” viziton Shqipërinë!

Semra, aktorja që fitoi zemrat e të gjithëve falë serialit “Nusja nga Stambolli”.

Ky serial erdhi në Shqipëri në ekranin e Tring duke i fokusuar të gjithë përpara ekranit të televizorit.

Duket se dhe vetë aktorja është në dijeni të pëlqimit që publiku shqiptar ka për të dhe për serialin “Nusja nga Stambolli”.

Aktorja është fotografuar në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, ‘Adem Jashari’.

Nuk e dihen ende arsyet e vizitës së saj dhe gjithçka mbetet për t’u parë….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *