Shkoi të ndezë pompën, gruan e zë korrenti

Një grua ka humbur jetën në banesën e saj në Vlorë.

Blutë deklarojnë se bëhet fjalë për shtetasen me iniciale I.A., 38 vjeç, banuese në Vlorë.

Gruaja ka tentuar të ndezë pompën e ujit por ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe si pasojë ka gjetur vde-kjen.

Informacion paraprak:

Rreth orës 07:36, në Spitalin e Vlorës ka shkuar pa shenja jete shtetësia I.A., 38 vjeç, banuese në Vlorë.

Nga hetimet paraprake dyshohet se kjo shtetase ka tentuar të ndezë pompën e ujit por ka rënë në kontatk me rrymën elektrike dhe si pasojë ka gjetur vd-ekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer hetimet për sqarimin e rrethanave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *