Arbana shkon në vendlindjen e Eduartit, por i ndodh ajo që s’e kishte menduar kurrë

Arbana Osmani ka bërë një vizitë përreth Shkodrës duke vizituar vendet më të bukura dhe perlat e natyrës.

Bukuroshja e ekranit ka postuar disa foto nga Thethi, ndërsa shihet tejet e entuziazmuar duke u shprehur se mezi pret të shkojë sërish aty.

Në fotot e postuara në Instagram, komentet nuk kanë munguar as nga i dashuri i saj shkodran, i cili e krahason atë me ‘zanën e maleve’.

Ndërkaq edhe Alketa Vejsiu i ka lënë një koment, ku i thotë se duket e lumtur dhe e dashuruar, dhe se shkëlqen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *