Dasmorët shqiptarë të gjithë të përlotur, motra e nuses bën veprimin emocionues

Nje surprize nga 12 vjecarja ne dasmen e motres se saj i ka bere te gjithe dasmoret te qajne.

Dera e vogle nga Kosova i ka dedikuar nje kenge motres ne diten e marteses, ndersa fjalet ishin tejet prekese, dhe bene qe askush te mos i mbante dot lotet.

Videoja eshte bere publike me pas nga vete familja, ndersa shihet duke i kenduar motres se madhe me fjale zemre.

Vidoen e gjeni ketu:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *