Kthesa e papritur e motit, habiten dhe meteorologët me atë që ndodh pas 15 korrikut

Dhe pse moti i javës që kaloi parashikoi 10 ditë me shi duke përfshirë një fundjavë të vrenjtur mesa duket paska ndryshuar.

Temperaturat e javës që do te vije do jenë jo shumë të larta. Maksimalja 30 gradë celcius dhe minimalja 17 gradë.

Ditëve të tmerrshmë me temperature mbi 35 dhe 40 janë larg tashmë. Nëse keni parashikuar pushimet këtë jave mos u shqetësoni do të keni kohë dhe temperature ideale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *