E fundit/ Ndërron jetë mbrojtësi i njohur

Në moshën 31-vjeçare është ndarë nga jeta, mbrojtësi Arbër Aliu.

Lojtari që e mbylli karrierën te Erzeni, ndërroi jetë ditën e djeshme për shkak të një aks-identi.

Lojtari që e mbylli karrierën te Erzeni, ndërroi jetë ditën e djeshme për shkak të një ak-sidenti.

31-vjeçari ishte në liqen duke dalë me motor ujë dhe aty ka ndodhur aksidenti, që i mori jetën.

Ndërkohë trupi i tij është gjetur me shumë vështirësi. Va-rrimi do të bëhet ditën e nesërme në orën 11:00.

Aliu në të kaluarën, ka luajtur me Partizanin U-19 dhe ekipin e parë, më pas ka firmosur me skuadra si Kamza dhe Skënderbeu, Turbina dhe Tërbuni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *