Nënë për herë të parë? Alba Hoxha flet për “pritjen e ëmbël” dhe s’lë më vend për dyshime

Balerina simpatike Alba Hoxha është një nga personazhet më in në rrjetet sociale.

Lidhja e saj e përfolur me koreografin Albi Nako është një tjetër arsye që ia ka shtuar famën Albës.

E së fundmi, ajo është në qendër të lajmeve se është shtatzënë për herë të parë.

E gjitha nisi nga disa dalje të saj gjatë prezantimit të motit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *