Arbana Osmani nuk fshihet më, puthet publikisht me të dashurin e ri rrugëve të Tiranës

Prej kohësh po përflitet në media për ndarjen e moderatores Arbana Osmani nga Ardit Kero, me të cilin ka edhe një djalë, si dhe për lidhjen e re me regjisorin e programit ‘Dua të të bëj të lumtur’, Eduart Grishaj.

Ndonëse, moderatorja nuk e ka konfirmuar lidhjen, faktet thonë të kundërtën.

Pak minuta më parë Arbana është parë në praninë e të dashurit të saj.

Ata janë janë parë duke u puthur.

Këto foto, të cilat faktojnë lidhjen i ntime mes saj dhe regjisorit.

Dyshja janë fotografuar në zonën e ish-Bllokut në kryeqytet te ‘Libri universitar’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *