O Zot sa e frikshme! Dëgjonin zhurma në mur, s’u besonin syve kur e hapën

Një video e ngarkuar në rrjetet sociale po thyen rrjetin së fundmi dhe ka gjeneruar mjaft komente dhe shpërndarje.

Bëhet fjalë për një rast të pazakontë, ku një familje në Tajlandë, pasi dëgjonte zhurma në mur, vendosën ta hapnin këtë të fundit, shkruan meganews.al.

Në momentin që kanë vendosur ta zbulojnë, ata janë terrorizuar kur kanë parë një piton të dalë nga aty.

Videoja është publikuar online dhe është bërë mjaft virale. E tmerrshme, apo jo?

Më poshtë, videoja:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *