“Do merrni një goditje të forte”, astrologe Meri jep lajmin e keq për këto shenja horoskopi

Astrologia e njohur Meri Shehu, ka publikuar horoskopin për sot dhe paralajmëron disa shenja për ndryshime rrënjësore.

Meri bën me dije: Sot e Marte dt 18 dhe Marsi me Merkurin do takohen ne Gaforre Ky takim ka te mirat dhe te kqijat e veta. Ka nje te mire qe sjell emocion dhe shrehje ne menyre te sinqerte por nervoe shperthyese dhe te pakontrrolluar”,shkruan meganews.al

Me tej ajo shton: Po ka te kqija se ne disa raste nga emocioni dhe meritja apo kujtimet dhe subkoshienca te kthen ne te dhunshem
Kujdes ne cdo lloj marredhenie kryesisht familjare dhe personale Kujdes me persona qe kane drejtuar jeten tuaj apo e kane penguar pasi do keni tendenca perballjesh te forta”

Parashikimi për çdo shenjë si më poshtë:

Dashi
Nje ceshtje shume e rendesishme do diskutohet sot Nje bines familjar do kete nje pengese apo do sqaroheni me te afermit Kujdes aksidentalet

Demi
Nje takim me nje persona qe do ju deklaroj gjithcka ka kunder dhe pro jush do ju fuse ne mendime dhe ne veprime Ndoshta qetesia juaj do prishet pak por per te rregulluar gjerat

Binjaket
Do manaxhoni ne menyre te pakontrrolluar situatat dhe ceshtjet ekonomike Ne nje moment do jeni ne rregull por shume shpejt do humbi kontrrollin

Gaforrja
Nje person ne jeten tuaj do ju nxis sqarime debate apo plane te furishme dhe udhetime Do jeni ne veprim por edhe ne pa vetepermbajtje

Luani
Do beni lufte me veten me kundershtaret me kujtimet dhe do keni gjume te trauar Psikologjikisht keni nevoj per nje shperthim te madh

Virgjeresha
Do arrini ne nje marreveshje por shume shpejt do plasi sherri dhe debati Varet nga situata nese do arrini te qetesoni gjerat dhe te vahdoni lidhjen apo punen

Peshorja
Nje dite antagoniste kjo e sotmja ku do luftoni me fjale por edhe me veprim per te arritur nje poicion imagjinar po pre jo te pamundur

Akrepi
Do jeni ne lufte me dike qe jeton large i cili provokon aftesite dhe dinjitetin tuaj Ju ka ftuar ne sfide dhe kjo ju ka bere nervoe por edhe te menduar

Shigjetari
Nga nje ane do merrni nga nje ane do jepni Kjo dite duhet te shenhet si nje loj midis fitimit dhe humbjes ku shanset jane te barabarta

Bricjapi
Do keni perball partneritete te guimshme por edhe te pa durruar per te bere marrveshjet apo planet e tyre Do konfliktoheni

Ujori
Ne lidhje me punene duhet te levini shpejt qe te kapni mundesite qe do ju jepen Perpiquni te thoni cdo gje me sinqeritet

Peshqit
Do ndjeheni nervo ne jeten personale pasi cdo diskutim apo takim do perfundoj ne mosmarrvejeshe ndarje dhe keqgjykime Perpiquni te mos beheni ekstremist

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *