S’do t’i mbani lotët kur të zbuloni pse Ronaldo ka këto dy vija në flokët e tij

Cristiano Ronaldo është futbollisti më i mirë në botë 20 vitet e fundit. Ai ka marrë shumë çmime dhe arritje në karrierën e tij.

Duke qenë se është ndër futbollistët më të kërkuar në botë dhe ka fitime marramendëse, mediat e akuzojnë për egon e tij të tepruar, vrazhdësinë dhe gabimet në fushën e futbollit.

Mirëpo, pak e dinë se pse ai është shfaqur në fushë me dy vija në flokët e tij. Pjesa më e madhe mendonte se ishte një gabim stilist, disa të tjerë trend, e disa një histori dramatike, shkruan meganews.al.

Dhe kishin të drejtë! Disa kohë më parë ai pagoi për trajtimin e një fëmije me kacer. Pas operacionit, djalit i ngelën dy plagë në pjesën e pasme të kokës.

Për të mbështetur djalin, Ronaldo vendosi të rruhet dhe të bëjë dy vija identike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *