“Çmendet” moti në Librazhd, reshje të dendura shiu dhe breshëri

Një mot i pazakontë ka prekur ditën e sotme qytetin e Librazhdit.

Qyteti u përfshi nga një valë stuhie e pazakontë, që solli reshje të dendura shiu dhe breshëri.

Në pamjet e mbërritura në redaksinë e Librazhdi News, shihet se si qyteti është përmbytur në pak minuta.

Shikoni pamjet e publikuara nga Librazhdi News:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *