E fundit/ Makina përplaset me furgonin, humb jetën shoferi

Një aksi-dent i rëndë është regjistruar pak momente më parë në aksin Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur Gurorja e Kremenarit.

Mësohet se një automjet tip “Benz” është përplasur me një furgon.

Si pasojë e aks-identit ka ndërruar jetë drejtuesi i Benzit.

Të pla-gosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin e Fierit.

Policia ndërkohë ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur rethanat e aksi-dentit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *