Elvana Gjata merr vendimin drastik për Ervin Matën, ja çfarë ka bërë

E konfirmoi që janë bashkë!

Që prej përfshirjes së të fejuarit të saj, Ervin Matës në ngjarjes e Ish-Bllokut, me 1 të ekzekutuar e 2 të lenduar , këngëtarja Elvana Gjata është gjithmonë në qendër të mediave.

Sipas mediave të ndryshme, raporti mes çiftit ka qenë në krizë.

Heqja e unazës së fejesës nga ana Elvanës ka rënë në sy edhe gjatë koncerteve të ndryshme që këngëtarja ka zhvilluar.

Mirëpo, zëra më vonë hodhën poshtë këto aludime duke pohuar se ata janë bashkuar sërish.

Pak minuta më parë, vetë Elvana ka publikuar në Instastory një selfie, ku shfaqet me size dhe kapele.

Por ajo çfarë bie më shumë në sy është unaza e këngëtaresme gur diamanti, që është e njëjtë me atë që i ka dhuruar Ervin Mata.

Ky mund të jetë dhe një konfirmim nga ana e këngëtares, që ata janë ende bashkë.

Foto 1: Selfie e publikuar sot nga Elvana Gjata.

Foto 2: Foto e publikuar nga Valdrin Sahiti në 2018.( Unaza që Elvana mbante prej kohësh)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *