“S’duron dot deri në shtëpi?”, Besi e nxjerr Xhensilën ashtu siç kurrë nuk e keni parë

Bes Kallaku është një nga personazhet më të ndjekur në rrjete sociale dhe ndër më aktivët.

Ditën e sotme mes postimeve të tij kanë tërhequr vëmendjen dy video ku filmon Xhensilën.

Xhensila shfaqet në makinë duke ngrënë gliko Përmeti të cilën duket se e ka të preferuarën e saj.

“A nuk duron dot deri në shtëpi o zemër?”, dëgjohet t’i thotë Besi bashkëshortes ndërsa ajo ja kthen: “Mbarova fare” teksa shijon në maksimum glikon.

“Më ka ra pak rond… Ana e errët e Xhensila Myrtezaj, gliko Përmeti”, shkruan Besi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *