Martohet në moshën 40-vjeçare Gaz Paja, kjo është bukuroshja që i ka vjedhur zemrën

Aktori shumë i dashur për publikun dhe që gjithnjë na ka bërë të qeshim me humorin e batutat e tij, Gazmend Paja do t’i japë fund beqarisë.

Gazi është prej disa kohësh i lidhur me një vajzë bjonde shumë bukuroshe me emrin Ira, me të cilën është fotografuar shpesh në dalje publike.

Gazi dhe Ira do të martohen në 1 qershor me një dasmë madhështore.

Dasma e çiftit do të mbahet në hotel Plaza. 1 qershori është shumë pranë dhe të gjithë po presin me padurim të shohin Gazin dhëndër dhe Irën nuse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *