“I ke dhëmbët si qen”, Arbana Osmani i jep përgjigjen epike ndjekëses

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ndan me ndjekësit e saj momente nga jeta profesionale dhe private.

Së fundmi moderatorja ka bërë publike një bisedë me një ndjekëse që e fyen për dhëmbët në ‘Instagram’.

“Kur qesh dhe ti me këto dhëmbë si qen!”, i shkruan një femër duke e fyer.

Ndërkohëë Arbana nuk ka nguruar dhe ia ka kthyer duke qeshur: “Unë kurrë nuk do të ndal së buzëqeshuri. Më vjen keq!”.

Kujtojmë që Arbana ditët e fundit ka qenë në qendër të mediave për shkak të lidhjes së saj me regjisorin e emisionit ‘Dua të të bëj të lumtur’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *