FOTO/ E pazakontë, protestuesi urinon në derën e Kryeministrisë

Mijëra shqiptarë janë ngritur në këmbë në protestë kundër Edi Ramës dhe qeverisë së tij.

Por mes tyre ka pasur edhe veprime të veçanta.

Një prej tyre pasi ka ngjitur shkallët e kryeministrisë ka vendosur që ti urinojë zyrës së Edi Ramës.

Fotoja menjëherë po bën xhiron e rrjetit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *