Panucci e la jashtë kombëtares se i iku avioni, reagon Strakosha

Thomas Strakosha ka humbur dy ndeshjet me Turqinë dhe me Andorrën, pasi nuk ka mundur të udhëtojë dot drejt Shqipërisë brenda pasdites së djeshme.

Si pasoj e këtij fakti, gardiani kuqezi është përjashtuar nga trajneri Panucci, i cili nuk lëshon pe, për sa i përket disiplinës.

Ndërkohë ditën e sotme, 23-vjeçari ka postuar një foto në “Instastory” me fanellën e Kombëtares, teksa në sfond kishte vendosur këngën e Eminemit “Till i Collapse” (Deri sa të rrëzohem)…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *