Vajza e Besit dhe Xhensilës me Sindromë? Reagimi i Xhensilës na la pa fjalë

Këngëtarja, Xhensila Myrtezaj e bën për “një lek”, një ndjekëse teksa ia ofendon vajzën.

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë bërë prindër të një vajze por asnjëherë nuk ia kanë zbuluar fytyrën asaj, që e kanë pagëzuar me emrin Ajka.

Një ndjekëse i ka komentuar në një foto Xhensilës dhe thotë se  “Ajka e Xhensilës është me sindromë dhe për atë nuk e bëjnë publike”.

Në një koment të tillë, nuk ka munguar as reagimi i këngëtares, Myrtezaj e cila i “vërsulet” keq ndjekëses.

“Njeri i ndyrë, njeri psiqik. Vajza ime gëzon shëndet të plotë, e na gëzon çdo ditë. Është dritë dielli pa asnjë mangësi. Ta them unë pse nuk e nxjerr vajzën, është aq e pastër aq e kulluar sa që nuk duan ta bëjnë pis”, janë vetëm disa nga fjalët e Xhensilës.

One thought on “Vajza e Besit dhe Xhensilës me Sindromë? Reagimi i Xhensilës na la pa fjalë

  • March 16, 2019 at 12:08 pm
    Permalink

    sa gjynah …kije inat tjetrin sa te duash ,veri ne dukje te meta e gabime sa te duash po e ceno te femija se eshte gjynah nga zoti …shikoni hallet tuaja o njerez lerini te tjeret ne hallet e tyre

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *