Trejsi Sejdini e ofendoi keq në emision, Enca i bën të paimagjinueshmen

Trejsi Sejdini është një prej vajzave më të komentuara në showbizin shqiptar.

Ajo është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Enca është gjithashtu një prej këngëtareve më të përfolura në muzikën shqiptare.

Së fundmi, Trejsi gjatë një interviste i është përgjigjur pyetjeve nga publiku.

Një ndjekës i kishte drejtuar pyetjen nëse ishte edhe ajo e virgjër si Enca

Ajo që ka rënë në sy ka qenë fakti se Trejsi ka thumbuar këngëtaren.

Missi është përgjigjur: Sa është një Enca janë tre Trejsa ..qysh mund të mos jetë e virgjër Enca. Kush e mban krik Encën?”

Deklaratë kjo që ngjallur shumë polemika në rrjet për mënyrën se si i është drejtuar asaj.

Por këngëtarja nuk ia ka lënë mangut dhe i është përgjigjur me një video në Instagram duke kënduar.

Enca thotë: Roses are red, violets are blue, you are a hoe and we all hate you (Trëndafilat janë të kuq, manushaqet janë blu, ti je k*rvë dhe të gjithë të urrejmë).”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *