Zbulon se e tradhtoi me një modele, e dashura merr hak në mënyrën më të keqe

Tradhtia është një nga arsyet se përse shumë çifte po ndahen në ditët e sotme.

Është një fenomen i cili ndodh midis çifteve të reja, por jo vetëm.

Kur dikush tradhëtohet, kuptohet që edhe lëndimi është i madh, ndaj disa prej personave që tradhëtohen zgjedhin të hakmerren ndaj partnerit ose partneres.

Një vajzë e quajtur Liza donte të provokontë të dashurin e saj pasi dyshonte se ai e tradhëtonte.

Liza punësoi një modele për të jjoshur të dashurin e saj Daniel, për të parë sesa besnik do tregohej ai.

Modelja i kërkon Danielit që t’i lyejë shpinën me krem dhe e pyet nëse ka një të dashur.

Danieli mohon të ketë të dashur dhe i propozon modeles që të bëhet e dashura e tij.

Ndëkohë e dashura e Danielit shikon skenën nga shtëpia dhe zbulon se i dashuri i saj nuk është i ndershëm me të.

Në këto kushte ajo vendos ta tradhëtojë me shokun e tij të ngushtë Silver.

Danieli pasi ka marrë vesh të vërtetën, e ka akuzuar të dashurën e tij se ajo e ka punësuar modelen vetëm si justifikim për t’u lidhur Liza me shokun e tij të ngushtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *