E pabesueshme! Rezart Veleshnja zbulon të vërtetën e tradhtisë së partneres me 4 persona, ja ç’ka ndodhur

Ditën e sotme, në Instagramin e aktorit të njohur të humorit, Rezart Veleshnja u publikua një shkrim, se ai kishte zbuluar tradhtinë e partneres me katër persona të tjerë.

Degjenerimi arriti majat, por duket se në fakt aktori paska rënë pre e një mashtrimi. Atij i kanë vjedhur Instagramin dhe gjithçka e kanë bërë pa dijeninë e tij.

Madje, ata kanë zgjedhur kohën kur ai po udhëtonte për në Uashington, 13 orë udhëtim, për t’i bërë këtë mashtrim, shkruan meganews.al

Pak minuta më parë Rezarti është futur në Instagramin e tij dhe me zë e figurë ka pranuar se ia kanë marrë Instagramin.

Ai u shpreh:

Dua te falenderoj menaxherin qe me mori faqen. Me kane hakuar faqen.

Une jam ne Uashington, kam qene 13 ore ne udhetim, paska ndodhur cudia dhe jam habitur. I kerkoj shume falje… me falni por me ishte hakuar Instagrami.

U kam lene Allahun dhe Policine dashakeqesve. Me kane perdorur dhe fotot dhe kto, por kam 4 ore qe kam zbritur ne Uashington dhe kam ngelur ketu. Po kush ma ka bere kete pune?

Do te shkoj ne Prokurori se nuk behet keshtu. Tani po i shoh mire disa gjera, eshte turp i madh. Me ca merren njerezit… nuk arrij ta kuptoj”/MegaNews.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *