Rinis sezoni i ri i serialit “Nusja nga Stambolli”

Rikthehet në ekranin e Tring seriali me shifra rekord audience aktualisht, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Turqi. “Nusja nga Stambolli” me aktorët Ozcan Deniz dhe Asli Enver vjen me një tjetër sezoni i cili do ju mbajë të mbërthyer pas ekranit.

Dashuria e Farukut dhe Syrejasë tashmë është e konsoliduar, por problemet e vazhdueshme në familjen Boran i lënë vendin njëra-tjetrës. Kush do të jetë fati i kësaj dashurie dhe si do te rrjedhin ngjarjet në një nga familjet më të rëndesishme në Turqi?

Ndiqni sezonin e tretë të serialit “Nusja nga Stambolli” nga 8 Shkurti çdo të premte ora 21:00 në Jolly HD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *