Shën Valentini, këto janë shenjat e horoskopit që do gjejnë dashurinë

Dita e Shën Valentinit i jep mundësi të gjithë të dashuruarve që të bëjnë dicka të vecantë. Por sipas astrologjisë, vetëm tre shenja do kenë fat këtë vit duke e kthyer 14 shkurtin në ditën më të bukur të vitit.

1-Luani

Për një ndryshim, njerëzit e kësaj shenje do të duken tmerrësisht të dashuruar dhe do ia shfaqin ndjenjat partnerëve. Ata do jenë të ndjeshëm dhe do të fokusohen që të japin sa më shumë dashuri.

2- Bricjapi

Njerëzit e kësaj shenje do të jenë përgjegjës për përhapjen e energjisë së dashurisë që do të lidhet me shenjën e Peshqve.

Në ditën e Shën Valentinit, ata do të tregojnë cilësitë e tyre më të mira dhe do të kenë shumë argëtim. Sipas ekspertëve, ky është momenti i përsosur për këtë shenjë zodiake për të nisur një marrëdhënie të qëndrueshme.

Ata do të jenë një magnet i dashurisë dhe gjithashtu do të gjejnë dashurinë e vërtetë gjatë kësaj periudhe.

3-Peshqit

Peshqit do të jenë e fshehta e Ditës së Shën Valentinit këtë vit dhe kjo është e gjitha falë Venusit!

Venusi do të jetë në këtë shenjë zodiakale që do të shpërndajë dashuri gjatë gjithë vitit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.